www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 433 napja lejárt

A  szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő

veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása, megelőző karbantartások tervezése
  • Gyártásban fellépő problémák analizálása, korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Karbantartási tervek, munkautasítások felülvizsgálata, műszaki dokumentációk naprakészen tartása
  • Megmunkáló gépek tartalék alkatrész készletének meghatározása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel
  • Új gyártó berendezések beüzemelésében való közreműködés

Szükséges képzettség:

  • Gépész- vagy Mechatronikai mérnök végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Megmunkáló központok karbantartásában szerzett többéves tapasztalat
  • TPM rendszer és megelőző karbantartási technikák ismerete
  • Megmunkálási technológiák ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • NC és PLC programozási ismeret
  • SolidWorks tervezőprogram felhasználói ismerete
  • Hajtás szabályzási ismeret (Sinumerik)
  • LEAN ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

 A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.04.30-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr