www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A berendezések rendelkezésre állásának biztosítása;
Karbantartási és üzemzavar elhárítási feladatainak koordinálása;
Karbantartási tervek készítése és folyamatos aktualizálása;
A munkatársak folyamatos szakmai és egyéb továbbképzésének biztosítása;
A tartalék alkatrész ellátáshoz szükséges információk gyűjtése és az alkatrészek szükség szerinti megrendelése;
Projektfeladatok elvégzése.

Követelmények:

Villamos- vagy Gépészmérnök végzettség
Releváns tapasztalat (minimum 3 év)
Megelőző karbantartási technikák ismerete
Hajtás szabályzási ismeret (Sinumatic, Sinumeric)
Ipari robotok ismerete
PC és PLC (Siemens) ismerete
Műszaki rajz ismerete
Angol nyelvtudás

Előny:

Projektvezetési gyakorlat
PLC programozási gyakorlat

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Biztos háttér, stabil munkahely
Tanulási, fejlődési lehetőség
A régióban kiemelkedő fizetés
Bónuszrendszer
Béren kívüli juttatások

Ideális pályázó:

Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
Akcióorientáltság és proaktív hozzáállás