www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.06.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1026319
lejárt

(Nógrád)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű partnerünk vezető szerepet tölt be a különböző irodai gépekhez és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumialkatrészek gyártásában. Bővülő csapatukba karbantartó mérnök pozícióba keressük az új munkatársat Budapesthez közeli telephelyükre , az alábbi fő feladatok ellátására:

- Karbantartási tevékenység tervezése, megvalósításának figyelemmel kísérése, anyagszükségletének biztosítása,
- felmerülő műszaki problémákkal kapcsolatban segítségnyújtás a technikusoknak és a gépbeállítóknak,
- új gyártó berendezések beüzemelésében való közreműködés,
- karbantartási tervek és gyártóberendezésekre vonatkozó műszaki dokumentációk naprakészen tartása.

Munkavégzés helye: Rétság

Követelmények
- Gépészmérnöki végzettség
- TPM rendszer ismerete,
- min 3 év TPM és karbantratási területen szerzett tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- precizitás, önállóság, problémamegoldó képesség.

- Stabil, nemzetközi vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
- változatos feladatok, kihívásokkal teli mukakör.

Egyéb hasonló állások Önnek
Property Developer

Randstad Hungary Kft.

Our client is a large, international service pr...
Budapest

Team Leader for International Accounting

Our client is a highly successful company withi...
Budapest

Regional Controller

The Company is one of the world’s largest intim...