www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök-Veszprém (Ref.szám: RE-1086)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 939905

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 éves releváns tapasztalat (automatizálási területen szerzett tapasztalat előny)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • PLC ismeretek, robotprogramozási ismeretek
  • Gépipari általános és pneumatikai ismeretek
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség

Feladatok:

  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése
  • Gyártóeszközök karbantartása
  • Karbantartási dokumentációk kidolgozása
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése
  • Műszaki dokumentációk kezelése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Külföldi betanulási lehetőség
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és az RE-1086-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)