www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (V01km)

  • A hirdetés 243 napja lejárt

Karbantartó mérnök

V01km

Veszprémi multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Karbantartó mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése;
  • Gyártóeszközök karbantartása, karbantartási dokumentációjának kidolgozása;
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése;
  • Műszaki dokumentációk kezelése.
Tapasztalat:
  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök végzettség;
  • Angol nyelvtudás;
  • PLC ismeretek, robotprogramozási ismeretek;
  • Gépipari általános és pneumatikai ismeretek;
  • Jó technikai szemlélet, manuális készség;
  • Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás;
  • Önállósság, problámamegoldás;
  • Automatizálási területen szerzett minimum 3 év tapasztalat;
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő