www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 217 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladata lesz: - szakmai támogatás nyújtása a karbantartási és fejlesztési csapat tevékenységéhez - gép- és eszköz beszállítókkal való kapcsolattartás - a gyártáshoz szükséges gépek, eszközök fejlesztésében való közreműködés - gépek, eszközök üzembeállítása, tesztelése - munkautasítások elkészítése, oktatása - külső és belső javító intézkedések tervezése, vezetése.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki (gépész vagy mechatronikai mérnöki) végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 2-3 éves termelési környezetben szerzett tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - kommunikációs szintű angolnyelv tudással - hidraulika és pneumatika ismerettel - Autocad és/vagy Solidworks tervező program ismerettel rendelkezik.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Fröccsöntő gépbeállító - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Fejér, Bicske

Karbantartó mérnök | Maintenance engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Komárom-Esztergom, Tatabánya

Senior Buyer

Hire-One Kft.

  Legyünk együtt sikeresek! Autóipari ter...
Győr, Veszprém, Veszprém