www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (T07karbm)

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Karbantartó mérnök

T07karbm

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Karbantartó mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Megelőző karbantartási tervek és kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, aktualizálása a felelősségi körbe tartozó gyártóberendezésekre vonatkozóan;
  • A tervszerű karbantartási tevékenység előkészítése, a végrehajtás szakmai felügyelete;
  • A karbantartási és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének biztosítása;
  • A karbantartási és a gyártási folyamat mérőszámainak (KPI) rendszeres elemzése alapján a karbantartást érintő veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozása, ezek bevezetésének koordinálása;
  • Szakmai segítségnyújtás a karbantartó technikusoknak és a gépbeállítóknak, a felmerülő műszaki problémák hatékony elhárítása érdekében;
  • Részvétel az új karbantartók szakmai betanításában, integrálásában;
  • Részvétel az új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében;
  • A gyártósorokra érkező új termékek technikai bevezetésének támogatása műszaki oldalról;
  • Karbantartási dokumentációk kezelése;
  • Részvétel a TPM Workshop-okban;
  • Beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamosmérnöki, egyetemi előnyt jelent);
  • Minimum 1 éves tapasztalat a karbantartásban;
  • Minimum társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret;
  • A gyártósori technológiai folyamatok alapos ismerete;
  • Erős pneumatikai és mechanikai ismeretek;
  • Erős számítástechnikai ismeretek (felhasználói szinten);
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előnynek számít;
  • Rendszerközpontú gondolkodásmód.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő