Karbantartó mérnök - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-1596)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.14.
Hirdetés azonosító: 1066793

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
  • Pár éves karbantartási tapasztalat gyártó környezetben, autóipar előnyt jelent
  • Mechatronikai ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pneumatikai, hidraulikai rendszerek ismerete
  • Önálló munkavégzési képesség, kreativitás
  • Problémamegoldó készség, precizitás

Feladatok:

  • Napi rendelkezésre állás biztosítása, növelése és dokumentálása
  • Ad hoc meghibásodása kiküszöbölése, állásidők minimalizálása
  • Karbantartási tervek és folyamatleírások készítése
  • Karbantartási anyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • TPM rendszer fejlesztése, szükséges műszaki rajzok elkészítése
  • Új gépek/berendezések beüzemelése, lay-out kialakítása, dolgozók oktatása
  • Karbantartó csapatok munkájának koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a karbantartás vezetővel és a többi társterülettel (mérnökség, minőségbiztosítás, logisztika)

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy nemzetközi hátterű autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1596-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszter HR tanácsadónál a 20/278 5661-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)