www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök - Székesfehérvár - JO-1405-284983

  • A hirdetés 1052 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-284983

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
3-4 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Rita Tasnady
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Megbízónk nagy múltú nemzetközi gyártó vállalat, mely kiváló minőségű termékeivel kiemelkedő a piacon. Csapatukba keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
• Részvétel a gyártásban használt berendezések telepítésében, üzembe helyezésében, üzemeltetésében
• A termelésben használt berendezések, eszközök rendelkezésre állásának, üzemképességének biztosítása
• A berendezések műszaki állapotának fenntartása, karbantartási munkák tervezése és szakmai koordinálása
• Hibakeresés, programozás és üzemzavar elhárítás
• A munkafolyamatok folyamatos fejlesztése és optimalizálása, veszteségek folyamatos csökkentése
• Heti, havi karbantartási riport készítése
• Raktáron lévő karbantartáshoz szükséges készletek felügyelete

Elvárások:
• Felsőfokú gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
• Min. 3-5 éves tapasztalat karbantartó mérnökként gyártásban
• Aktív, kommunikációs szintű, legalább középfokú angol nyelvtudás
• Lean elemek ismerete
• Jó műszaki érzék és érdeklődés
• Problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Helyek Székesfehérvár
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol