www.cvonline.hu

Karbantartó Mérnök Specialista

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.02.
Hirdetés azonosító: 696778

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésének köszönhetően karbantartási területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: Karbantartó mérnök specialista a termelési karbantartás területén

Feladatok:

- Speciális karbantartási feladatok ellátása az alább felsorolt területek egyikén:
- Eljárás- és alkalmazás, hajtás- és anyagmozgatás, illesztés- és hegesztés, mérés, robot, csavarozás, biztonság- és busz illetve vezérléstechnikai terület
- A karosszéria/lakkozó/szerelő üzem technikai termelőeszközeinek tervezése, kivitelezése, üzembe helyezése
- A termelési berendezések átvételéhez tervek és mutatószámok meghatározása a termeléstervezéssel együttműködve
- A felelősségi területhez tartozó berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
- A felelősségi területhez tartozó tervek és folyamatok kialakítása és bevezetése
- A beszállítók feladatainak tervezése, a feladathoz tartozó módszerek kiterjesztése és a folyamat ellenőrzése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (pl. villamosmérnök, gépészmérnök, mérnökinformatikus vagy anyagmérnök)
- Több műszakos munkarend és hétvégi műszakok, hétvégi készenlét vállalása
- Legalább 2-3 év munkatapasztalat a karbantartásban
- Aktív minimum alapszintű német nyelvtudás
- Nagyfokú önállóság és rugalmasság, problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás
- Mulitnacionális környezet
- Kihívást jelentő feladatok

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a