www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök specialista robottechnika területén

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

Feladatok

  • Robottechnológia támogatása, különösen a KUKA robotok és KUKA vezérlések területén.
  • A gyártó üzemegységek robottechnika eszközeinek tervezése, kivitelezése, üzembe helyezése, a határidők és költségcélok betartása a gyártástervezéssel együttműködve.
  • Kapcsolattartás az összes üzembe helyezett robottechnológiával kapcsolatban.
  • A gyártó berendezések/gépek átvételéhez tervek és mutatószámok meghatározása a gyártástervezéssel együttműködve, beleértve a műszaki és az ezzel kapcsolatos törvényi előírások biztosítását.
  • A felelősségi területen belüli berendezések rendelkezésre állásának biztosítása a bonyolult műszaki hibák és kihatásaik analizálásával.
  • Komplex rendszerek és folyamatok bevezetése és bővítése, projektek vezetése a felelősségi területen.
  • A felelősségi területen belül összetett tervek és folyamatok kialakítása és bevezetése.
  • Aktív részvétel a standardizálási munkacsoportban, ennek során műszaki előírások készítése.
  • Szabványok és standardok betartása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pl. villamosmérnök, gépészmérnök), automatizálási szakirány előny.
  • KUKA robottechnikában és programozásukban szerzett gyakorlat előny.
  • Legalább 2-3 év termelési karbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Rugalmas munkaidő és készenlét / ügyelet vállalása.
  • Készség a folyamatos továbbképzésre.
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság, problémamegoldó készség.
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés kihívásokkal teli, nemzetközi környezetben.
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat.
  • Jelentős szakmai fejlődés.
  • Vonzó javadalmazási csomag.

Örömmel fogadjuk jelentkezését az alábbi  e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő