Karbantartó mérnök specialista eljárástechnika/alkalmazástechnika területen

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Karbantartó mérnök specialista eljárástechnika / alkalmazástechnika területen

Feladatok

  • Átépítések tervezése és a gyártó berendezések üzembe helyezése a felületkezelő üzemben.
  • A termelési berendezések átvételéhez tervek és mutatószámok meghatározása az ehhez kapcsolódó törvényi háttér figyelembevételével.
  • A felelősségi területen belüli berendezések rendelkezésre állásának a biztosítása, komplex-nehezebb hibák analizálása és ezek kihatása a minőségre és a darabszámra.
  • A felelősségi területen belül összetett tervek és folyamatok kialakítása és bevezetése, projektek vezetése saját feladatkörben.
  • Rendszerek, technikák bevezetésének és kiterjesztésének a kezdeményezése és koordinálása a munkaterületen.
  • Standardok előállítása és bevezetése.

Elvárások

  • Felsőfoki műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronika vagy villamosmérnök)
  • Legalább 2-3 év munkatapasztalat az automatizálás területén, komplex automatizált berendezések programozásában.
  • Tapasztalat robotok vagy hasonló PLC vezérelt gépek/berendezések üzembe helyezésében.
  • Siemens S7, robot és automatizált lakkozó-technikai alapismeretek.
  • Rugalmas munkaidő és készenlét/ügyelet vállalása.
  • Készség a folyamatos továbbképzésre.
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság, valamint jó problémamegoldó készség.
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés kihívásokkal teli, nemzetközi környezetben.
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat.
  • Jelentős szakmai fejlődés.
  • Vonzó javadalmazási csomag.

Örömmel fogadjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő