www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök specialista a vezérléstechnika területén

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

Feladatok

  • A feladatok ellátása az alábbi területek legalább egyikén.
  • Hálózati rendszerek, FieldBus technológia, RFID azonosítás technika, PLC alapú vezérléstechnika.
  • A gyártó üzemegységek technikai termelő eszközeit irányító vezérléstechnikáknak kivitelezése, üzembe helyezése, a határidők és költségcélok betartása a gyártástervezéssel együttműködve.
  • A termelési berendezések átvételéhez tervek és mutatószámok meghatározása a gyártástervezéssel együttműködve.
  • A felelősségi területen belüli berendezések rendelkezésre állásának a biztosítása.
  • A felelősségi területen belül összetett tervek és folyamatok kialakítása és bevezetése.
  • A gép-, berendezés-, és termelőeszköz tervezés területén rendszerek, technikák bevezetésének és kiterjesztésének a kezdeményezése és koordinálása a munkaterületen.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mérnökinformatikus, mechatronikai mérnök vagy automatizálási mérnök).
  • A feladatokban felsorolt területek legalább egyikén magas szintű elméleti és gyakorlati ismeretek.
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat a termelési karbantartásban vagy releváns szakmai gyakorlat az egyetemi vagy főiskolai tanulmányok alatt.
  • Rugalmas munkaidő és készenlét/ügyelet vállalása.
  • Készség a folyamatos továbbképzésre.
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság, problémamegoldó készség.
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés kihívásokkal teli, nemzetközi környezetben.
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat.
  • Jelentős szakmai fejlődés.
  • Vonzó javadalmazási csomag.

Örömmel fogadjuk jelentkezését az alábbi  e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő