www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök (Referenciaszám: PJ5103)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.04.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1096764

Veszprém megyei termelő partnercégünk megbízásából keresünk

KARBANTARTÓ MÉRNÖK
munkatársat

Feladatok:
- Gyártóberendezések, folyamatok hatékonyságnövelő fejlesztéseinek kidolgozása
- Karbantartási stratégia meghatározásához szükséges statisztikák elkészítése és elemzése
- Beruházásokhoz kapcsolódó projektvezetői feladatok ellátása
- Karbantartási mutatószámok kidolgozása és folyamatos nyomon követése
- EHS vonatkozású fejlesztések kidolgozásában és végrehajtásában való aktív részvétel
- Aktív részvétel a megelőző karbantartások tervezésében
- Részvétel az esetleges üzemzavarok elemzésében, fejlesztési javaslatok kidolgozása
- Külső vállalkozók munkájának ellenőrzése, irányításában való részvétel

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki képzettség (gépész- vagy villamosmérnök preferált)
- 5+ év termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
- Projektvezetői tapasztalat
- Erős folyamat és rendszerszemlélet
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége
- Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyt jelent:
- Hidraulikus és pneumatikus ismeret
- PLC programozási ismeret

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.