www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (Referenciaszám: NB-1200)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.07.23.
Hirdetés azonosító: 932031

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Valamely tervezőprogram ismerete
  • Műszaki rajz ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • A gyártást veszélyeztető műszaki problémák gyors elhárításának irányítása, szervezése
  • Napi rendelkezésre állás biztosítása, növelése, dokumentálása
  • Karbantartási tervek és folyamatleírások készítése, módosítása a minőségügy és a termelés elvárásainak megfelelően
  • A gyártáshoz kapcsolódó fejlesztési munkák felügyelete, szükséges műszaki rajzok elkészítése
  • Műszaki dokumentáció kezelése és aktualizálása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1200-as referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő