www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (Referenciaszám: KJ-851)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.08.16.
Hirdetés azonosító: 700184

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Minimum 2 éves TPM, karbantartási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • TPM rendszer ismerete
  • AutoCad ismeret
  • Office programok haladó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzési képesség, kreativitás
  • Problémamegoldó készség, precizitás

Feladatok:

  • Napi rendelkezésre állás biztosítása, növelése és dokumentálása
  • Karbantartási tervek és folyamatleírások készítése
  • TPM rendszer irányítása, karbantartása, fejlesztése
  • TPM csapatok munkájának koordinálása
  • A gyártáshoz kapcsolódó fejlesztési munkák felügyelete, szükséges műszaki rajzok elkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait e-mail címünkre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-851-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő