www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (Referenciaszám: HM-737)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 524730

Elvárások:

  • Gépipari vagy villamosmérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Preventív, prediktív karbantartási rendszerek ismerete

Előnyök:

  • 2 éves karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás
  • PLC és automatizálási rendszerek ismerete
  • AUTOCAD, CREO tervezőprogramok ismerete

Főbb feladatok:

  • A gyártást veszélyeztető műszaki problémák gyors elhárításának irányítása, szervezése
  • Napi rendelkezésre állás biztosítása, növelése, dokumentálása
  • A gyártósorok tartalék alkatrész igényeinek felmérése
  • Kimutatások, analízisek készítése
  • Karbantartási tervek és folyamatleírások készítése, módosítása a minőségügy és a termelés elvárásainak megfelelően
  • A gyártáshoz kapcsolódó gép fejlesztési munkák felügyelete, dokumentálása, szükséges műszaki rajzok elkészítése
  • Karbantartási rendszer üzemeltetése, fejlesztése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások!
  • Nemzetközi környezet, kiemelkedő munkakörülmények, képzések

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát e-mailben.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-737-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő