www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (Referenciaszám: HM-603)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.06.27.
Hirdetés azonosító: 765102

Feladatok:

  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
  • Gépi funkciók, paraméterek beállítása
  • Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása, felügyelet, fejlesztés
  • Termelés folyamatosságának a biztosítása
  • Üzemi eszközök beosztásának tervezése, folyamatos fejlesztés (CI)
  • Szakmai támogatás berendezések beüzemelésénél és javításánál
  • Siemens S7 vezérlés módosítása

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki diploma
  • Felhasználói és programozói számítógépes ismeretek
  • Vezetői engedély
  • Siemens S7 vagy PLC programozói tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás (szóban / írásban)
  • Rugalmas, csapatorientált személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-603-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő