www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök Ref.531

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.23.
Hirdetés azonosító: 662454
lejárt

Hazai tulajdonú Partnercégünk részére

Karbantartó munkatársat keresünk

Ref.531

A vállalat fő profilja: Fémmegmunkálás és alkatrészgyártás.

A munkakör célja: Az üzem egészére kiterjedően, a fenntartási és karbantartási tevékenységek irányítása.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség és tapasztalatok:

  • Középfokú végzettség
  • Előny: gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Fanuc vezérlős forgácsoló gépek ismerete
  • Termelőüzemben szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Angol nyelv ismerete

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • A folyamatos működéshez szükséges műszaki feltételek biztosítása, karbantartás az üzem területén
  • A szükséges műszaki beszerzések szervezése és tervezése a biztonságos és hatékony üzemelés biztosításához
  • A gyár egészére kiterjedően az üzemelési, fenntartási és karbantartási tevékenységek irányítása a törvény által előírt követelmények alapján
  • Karbantartási tervek kidolgozása és frissítése
  • Részvétel a gyár műszaki, fejlesztési és beruházási tevékenységében
  • Karbantartási költségek figyelemmel kísérése és ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az illetékes szakterületekkel, beszállítókkal
  • A felelősségi körbe tartozó munkatársak irányítása, ellenőrzése, szakmai fejlődésük elősegítése, oktatásokban, képzésekben való közreműködés

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Költözés esetén albérlet támogatása vagy bejárás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű Önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. További információk a honlapunkon: www.dologido.hu

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu