Karbantartó mérnök - Pápa környéke (Referenciaszám: KJ-1915)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.20.
Jelentkezési határidő: 2017.10.07.
Hirdetés azonosító: 1130966

Feladatok:

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • Hegesztési varratok analízise
  • BOM listák létrehozása és karbantartása
  • Gyár layout és anyagáramlási irányok létrehozása, fejlesztése és karbantartása
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Hibaanalízisek elvégzése
  • A minőségügyi osztály támogatása a problémák okának felderítésében és a belső selejt csökkentésében
  • Vevőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Robot rendszerek és lézeres hegesztés mély szakmai ismerete
  • Vevőorientált gondolkodás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Stabil vállalati háttér, fiatal és dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség, külföldi betanulás

Munkavégzés helye:

Pápa környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Pápa környéki autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1915-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Építés / Ingatlan, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Mérnök
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő