www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1020131

Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához az alábbi munkakörbe keresünk műszaki szakembert:

Feladatok

  • Szakmai támogatás nyújtása a karbantartás és fejlesztési csoport tevékenységéhez
  • A fejlesztő csoport tagjaként a gyártáshoz szükséges gépek és eszközök kifejlesztésében és továbbfejlesztésében való aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás a gép- és eszköz beszállítókkal
  • Gépek, eszközök átvétele, üzembeállítása, tesztelése, munkautasítások elkészítése, oktatása
  • Műszaki kérdések folyamatos egyeztetése a szakterületekkel, külső és belső javító intézkedések tervezése, vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki / mechatronikai mérnöki) végzettség
  • 2-3 év gyártásban, termelési környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Hidraulika és Pneumatika ismeretek
  • Autocad és/vagy Solidworks tervező program ismerete (elsősorban a Megmunkáló terület esetén)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Tatabánya környéke