www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök / Maintenance Engineer

  • A hirdetés 765 napja lejárt
A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket gyártó, stockholmi székhelyű cégcsoportja az Autoliv. Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, mely Sopronkövesden jelenleg 1800 főt foglalkoztat, és újabb álláslehetőséget kínál a következő munkakörbe:

Karbantartó mérnök

Maintenance Engineer

Feladatok:

  • Gyártósorok karbantartásának tervezése / irányítása TPM rendszer működtetése
  • Magas gyártósori rendelkezésre állási ráta biztosítása
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégeztetése
  • Gépalkalmassági vizsgálatok elvégzése
  • Gyártósori műszaki dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • Termelés során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása

Amit várunk:

  • Gépész/Mechatronikai mérnöki/üzemmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett, 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Gépek üzemeltetése terén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Az itt meghirdetett pozícióinkról további információkat a honlapunkon talál.

Kapcsolat: Autoliv Kft. HR Osztály

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol