www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök | Maintenance engineer - Tatabánya

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Karbantartási csoportvezetőkkel együttműködve a napi operatív feladatok kiadása a karbantartóknak. A vonatkozó KPI-ok figyelése, elemzések és akciótervek elkészítésében való aktív részvétel. A különböző típusú emelőgépek állapotának utánkövetése, javíttatása és elérhetővé tétele. Karbantartás, karbantartási folyamatok folyamatos fejlesztése. Alkatrészrajzok készítése, alkatrészek és szerszámok tervezése.

Végzettség:
Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Több éves gyártó vállalatnál szerzett mérnöki tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Műszaki területre

Megjegyzés:
Emberközpontú multinacionális gyártóvállalat.