Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyártócég számára keresünk munkatársat

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

 (HF 10-7961)

pozícióba.

 Feladatok

  • A géppark karbantartása, és zavartalan működésének biztosítása,
  • Karbantartási tervek készítése,
  • Az új gépek műszaki specifikációinak dokumentálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépész- vagy villamosmérnök),
  • Tapasztalat hasonló területen (automatizálási ismeretek),
  • Angol nyelvtudás, elegendő írás-olvasás szintjén.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7961"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése