www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (Heves)

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Heves megyei felépítmény és fémszerkezet gyártó megbízó Partnerünk részére keresünk Karbantartó mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos optimalizálása
  • Állapotkiértékelések, hibaanalízis, pótalkatrészek biztosítása
  • Karbantartások elvégzése és dokumentálása
  • Üzemzavar elhárítása, dokumentálása
  • Tartalék alkatrészek biztosítása, a raktár karbantartása
  • Együttműködés más területekkel és beszállítókkal

Elvárások:

  • Karbantartó mérnök, gépészmérnök vagy üzemmérnök végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Minimum 3-4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Hidraulika/ pneumatika területén szerzett elméleti és gyakorlati ismeretek
  • CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP, AutoCAD ismeret előny
  • Modern karbantartási rendszerek ismerete előny (TPM)
  • Csapatjátékos, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő