www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök - Győr JO-1401-278935

  • A hirdetés 1196 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1401-278935

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
3-4 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Rita Tasnady
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Megbízónk nagy múltú nemzetközi gyártó vállalat, mely kiváló minőségű termékeivel kiemelkedő a piacon. Csapatukba keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
- Működteti, irányítja és folyamatosan fejleszti a karbantartó tevékenységet és irányítja a karbantartási szervezetet
- Elkészíti, felülvizsgálja az éves karbantartási tervet
- Biztosítja a folyamatos termelés műszaki hátterét, a megelőző karbantartás biztosításával
- Meghatározza és megrendeli a tartalék alkatrész igényt
- Aktívan részt vesz a műszaki projektek megvalósításában.

Elvárások:
• Felsőfokú gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
• Min. 3-5 éves tapasztalat karbantartó mérnökként gyártásban
• Aktív, kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
• Lean elemek ismerete
• Jó műszaki érzék és érdeklődés
• Problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:
Győr

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol