www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök (gyártásautomatizálási terület)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.04.01.
Jelentkezési határidő: 2015.04.04.
Hirdetés azonosító: 867089
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Elektromos berendezések gyártásával foglakozó multinacionális partnerünk magyarországi üzemébe keresünk az alábbi munkakörre munkatársat

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (gyártásautomatizálási terület)

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:

- A géppark karbantartásának és zavartalan működésének mérnöki támogatása
- Géppark fejlesztésével kapcsolatos projektekben való részvétel
- Karbantartási tervek elkészítése
- Új gyártó gépek műszaki specifikációinak dokumentálása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal ( gépalkatrészek)

Követelmények
- Gépészmérnöki végzettség
- Elektrotechnikai és automatizálási ismeretek
- PLC (Simenes S7) ismeret (ideális esetben programozás is)
- Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
- minimum 2 éves gyártó vállalatnál szerzett mérnöki tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- Proaktivitás
- Terhelhetőség

Munkavégzés helye:
- Pest megye (Budapesttől 40-45 km, keleti irányban)