www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (géptelepítő)

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Orosháza, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó mérnök
(géptelepítő)

Feladatok:

  • Új termelő és kiszolgáló berendezések telepítése, üzembe helyezése és teljes körű dokumentálása
  • Géptelepítési feladatok koordinálása és irányítása
  • Üzemi kiszolgáló berendezések karbantartási feladatainak megtervezése és végrehajtása
  • Kapcsolattartás gépgyártói szervizekkel, külső partnerekkel

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök, vagy villamosmérnök végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás

Előny:

  • TPM területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű