Karbantartó mérnök (fröccsöntő gépek, Sealing) Ref.szám: FE-1053

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 857909

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek és más automatizált gyártóberendezések karbantartása, javítása és a gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, állásidő csökkentése
  • Műszaki dokumentáció kezelése és aktualizálása
  • Karbantartási tervek elkészítése, folyamatok optimalizálása, utasítások elkészítése, oktatása
  • Szoros együttműködés a műszakos karbantartó munkatársakkal, munkavégzés felügyelete, támogatása
  • Részvétel a beszerezési folyamatban (specifikációk készítése, árajánlatok bekérése, megrendelések lebonyolítása
  • Szükséges alkatrészek raktári mennyiségének meghatározása, követése, utánrendelése
  • Munkabiztonsági/környezetvédelmi műszaki feladatok ellátása, megfelelőség biztosítása
  • Audit felkészülés támogatása, dokumentációk kezelése
  • Épületgépészeti rendszerek üzemeltetése
  • Épületgépészeti fejlesztések koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök/villamosmérnök)
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat karbantartásában, esetleg gépgyártásban
  • Hidraulikai, pneumatikai rendszerek alapos ismerete
  • Műszaki dokumentációk biztos ismerete (gépészeti, hidraulikus, pneumatikus és villamos rajzok)
  • Tervezőprogram ismerete (AutoCAD, SolidEdge)
  • Középfokú angolnyelv-tudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, projektvezetés
  • Nyitottság, fejlődőképesség, önállóság, mérnöki személetmód

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállítással foglalkozó Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1053-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő