www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK / ÉSZAK- KELET-MAGYARORSZÁG TERÜLETÉRE

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 778399
lejárt

  Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, magas színvonalú technológiát alkalmazó gyártó cégcsoport magyarországi egysége. Jelenleg a legnagyobb amerikai munkáltató, és befektető. Több hazai és számos külföldi gyártásuk támogatásához, valamint új termékeik bevezetéséhez keresünk most számukra olyan mérnök szakembert, aki a külföldi kapcsolattartás és utazások miatt jól beszél angolul, valamint szerzett már tapasztalatot a gyártás területén pneumatikus, mechanikus karbantartásban.

A pozíció:

Feladatok:

  • Az újonnan bevezetésre kerülő termékekhez tartozó gyártósor karbantartási rendszer kialakítása és üzemeltetése a minőségügy és a termelés elvárásainak megfelelően
  • A gyártósorok tartalék alkatrész igényeinek biztosítása
  • A karbantartással kapcsolatos erőforrások nyilvántartása
  • Kapcsolattartás a külső vállalkozókkal
  • A szükséges alkatrészek beszerzése, a munka koordinálása, ellenőrzése
  • A gyártáshoz kapcsolódó karbantartási (gépészeti) munkák irányítása, felügyelete, dokumentálása, szükséges műszaki rajzok elkészítése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • Pneumatikus, mechanikus karbantartói ismeretek
  • Legalább 3 éves gyakorlat KARBANTARTÓ MÉRNÖKKÉNT kimondottan termelési/gyártásközi területen
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás, mely a külföldi kapcsolattartás, és utazások miatt szükséges
  • Proaktív, lendületes hozzáállás
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Más európai nyelv ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és cafetéria hozzájárulás
  • Éves bónuszrendszer
  • A bejárás támogatása
  • Nemzetközi projekteben való részvétel
  • Külföldi utazások
  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • 1 éves munkaviszony után karrier lehetőség a cég hazai és külföldi egységeiben egyaránt

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió