www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök (csoportvezető)

  • A hirdetés 559 napja lejárt

Elektronikai termékeket gyártó autóipari partnerünk részére az alábbi

munkakörbe keresünk szakembert:

Pozíció leírása:

Gépek, berendezések előírt megelőző karbantartásának betartatása;
Fejlesztési javaslatok és kivitelezése;
Termelés folyamatos támogatásának biztosítása;
Gyártás területén található termelő berendezések állapotának folyamatos nyomonkövetése, fejlesztése;
Napi, heti és hosszabb távú karbantartások végrehajtatása, koordinálás;
Éves karbantartási terv készítése, kivitelezésének ellenőrzése karbantartó csapat irányítása, fejlesztése;
Havi kimutatások (KPI) készítése;
Állásidő csökkentése;
Tartalék alkatrészek nyilvántartása, minimális készletszint biztosítása.

Követelmények:

Középfokú gépész-,vagy technikusi végzettség
Legalább 5 év szakmai tapasztalat
Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
1 műszakos munkarend vállalása

Előny:

Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
Gépek mechanikus-, és elektromos karbantartásában szerzett tapasztalat
Villanyszerelői ismeretek
Pneumatikai, PLC ismeretek
Vezérlő áramkörök ismerete
Fröccsöntő, festő üzemben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budaörs vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés
Kafetéria
Teljesítményalapú bónuszrendszer
Előrelépési és képzési lehetőségek

Helyek Biatorbágy
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola