www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök (autóipar)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.26.
Jelentkezési határidő: 2015.03.30.
Hirdetés azonosító: 896164
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Az autóipar területen kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű ügyfelünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörre:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (autóipar)

Feladatok:
- Karbantartási csoport irányítása
- Időszakos, leállásos karbantartások megszervezése, lebonyolítása, azokban aktívan való részvétel
- Karbantartási riportok (géphibásodás, módosítás) és karbantartási tervek elkészítése a vezetőség részére
- Alkatrész megrendelések
- Kapcsolattartás társosztályokkal és a beszállító cégekkel

Követelmények
- Befejezett felsőfokú tanulmányok(gépészmérnök szak: karbantartás szakirány)
- Minimum középfokú AKTÍV angol nyelvtudás mind szóban és írásban
- Erős szintű MS Office ismeretek
- Kiemelkedő problémamegoldó képesség
- Kiváló szervezőkészség
- Nagyon jó kommunikációs készség
- Lelkesedés, rugalmasság és kreativitás
- Csapatmunkára való készség és együttműködő magatartás
- Határozott, magabiztos fellépés