www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök AO02

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Pozíció azonosító: km

Kategória: Mérnök - Gyártás, Karbantartó mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Német - középfok

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • Karbantartási tervek készítése és folyamatos aktualizálása;
  • A berendezések rendelkezésre állásának optimalizálása;
  • Karbantartási és üzemzavar elhárítási feladatainak koordinálása;
  • A tartalék alkatrész ellátáshoz szükséges információk gyűjtése és az alkatrészek szükség szerinti megrendelése;
  • A munkatársak folyamatos szakmai és egyéb továbbképzésének biztosítása;
  • Projektfeladatok elvégzése.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Karbantartó mérnöki pozícióban eltöltött minimum 3 éves tapasztalat;
  • Középszintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Megelőző karbantartási technikák ismerete;
  • Hajtás szabályzási ismeret (Sinumatic, Sinumeric);
  • Ipari robotok ismerete;
  • PC és PLC (Siemens) ismerete;
  • Műszaki rajz ismerete;
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség;
  • Akcióorientáltság és proaktív hozzáállás.

Előny

  • Projektvezetési gyakorlat;
  • PLC programozási gyakorlat.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német