www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1086971

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (AKM)

Feladatok:
  • Műszaki veszteségcsökkentő projektek és üzemzavar-elháírási munkák irányítása, dokumentálása,
  • Műszaki problémák azonosítása,
  • Folyamatok működtetése tartós problémák megoldására Lean-módszertanok használatával,
  • Karbantartó személyzet szakmai támogatása, képzési igények meghatározása, oktatása,
  • Megelőző karbantartási tervek készítése,
  • Tartalék alkatrészek meghatározása és igénylése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Mechatronikai / villamos / gépész mérnök),
  • Legalább 5 éves tapasztalat karbantartási területen,
  • Aktív társalgási angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Határozott személyiség, vezetői készségek.

Előnyt jelent:
  • Járműipari gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Lean módszertanok ismerete (TPM, 8D, 5why, Ishikawa, stb.),
  • Vezetői tapasztalat,
  • SAP ismeret,

Amit a megbízó ajánl:
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Dolgozói kedvezmények városszerte,
  • Oktatások, tréningek, nyelvtanulási lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció
Kezdési idő: akár azonnal

Jelentkezzen online részletes  szakmai önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC