www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1073589
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (AB - 1898)

Feladatok:
  • Gépek rendelkezésre állásnak biztosítása
  • Pótalkatrészek biztosítása a termelés számára
  • Karbantartási tervek készítése és frissítése
  • Megelőző karbantartások tervezése
  • Karbantartók szakmai támogatása és oktatása
  • Kapcsolattartás gépgyártókkal, gépbeszállítókkal
  • Költségoptimalizálás
  • Karbantartók oktatása

Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Számítógépes tervező, rajzoló software-ek ismerete (AutoCAD)
  • Microsoft Office-ban való jártasság
  • Jó szervezőkészség
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás előnyt jelent

Munkavégzés helye: Nagykőrös

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest