www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (6145)

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Feladatok:
•Karbantartási, javítási és átalakítási munkálatok szervezése és felügyelete
•A szerszámok, gépek, berendezések karbantartási tervének elkészítése
•Optimalizálások, javítások, kisebb változtatások elvégzése
•Gépalkatrészek beszerzése (árajánlat, megrendelés)
•Kapcsolattartás, együttműködés a társrészlegekkel

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
•Német nyelv ismerete szóban és írásban
•Számítógépes ismeretek
•Kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság
•Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
•Rugalmasság, csapatmunkára való hajlandóság
•„B” kategóriás jogosítvány

Előny:
•Autóipar területén szerzett tapasztalat
•Siemens PLC programozási ismeret

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú, dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Tét

Pályázatokat
Link megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig