www.cvonline.hu

Karbantartó (mechanikus)

  • A hirdetés 774 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Fémipari megmunkálással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk 4 jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, mechanikus karbantartási feladatok elvégzése,
Belső anyagigénylések összeállításában való együttműködés,
Berendezések, termelőeszközök állapotának, működőképességének biztosítása a megkövetelt minőségszint mellett,
Az új termékekhez kapcsolódó termelő eszközök próbája, sorozatgyártásra való felkészítése, beállítása,
Munkavédelmi-, környezetvédelmi- és tűzvédelmi előírások betartása,
Együttműködés a termelési egységekkel.

Követelmények:

Középfokú v. technikusi végzettség
Gyártó cégnél szerzett karbantartói tapasztalat
12 órás folyamatos munkarend vállalása
Elsősorban környékbeli jelentkezőket vár Partnerünk a bejárás miatt.

Előny:

Autóipari beszállítói környezetben szerzett tapasztalat
Pneumatika / elektronikai elméleti és gyakorlati ismeretek
PLC alapismeretek

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye
Helyek Oroszlány
Székesfehérvár
Mór
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő