www.cvonline.hu

Karbantartó lakatos

  • A hirdetés 875 napja lejárt
  • Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi, egyedi gépgyártással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

    Feladatok:

    • Gépek mechanikus javítása dokumentumok alapján;

    • daruk, függesztő eszközök, targoncák mechanikus javítása, karbantartása;

    • Épületgépészeti berendezések javítása, karbantartása;

    • Általános géplakatos tevékenységek végzése;

    • Üzemzavarok megállapítása, elhárítása.

    Elvárások:

    • Legalább középfokú műszaki végzettség ( karbantartó lakatos, gépész technikus );

    • MS Excel felhasználó szintű ismeretek;

    • Elektromos, pneumatikus és hidraulika ismeretek;

    • Termelő eszközök, épületek és gépek szerelésében szerzett 3 - 5 éves tapasztalat ( lehetőleg forgácsoló gépek is );

    Előny:

    • kezdeményező készség, önálló munkavégzés;

    • Műszaki előképzettség, jó műszaki rajz olvasási készség;

    Amit ajánlunk:

    • ERZSÉBET - utalvány

    • buszbérlet térítés 100 %-ban

    Munkavégzés helye:

    • Gyöngyös

Helyek Gyöngyös
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő