www.cvonline.hu

Karbantartó lakatos

  • A hirdetés 988 napja lejárt

A Schaeffler csoport vállalatait a célorientáltság, a konstruktív csoportmunka és a termékek és folyamatok fáradhatatlan javításának akarata formálja eggyé!

A FAG Magyarország Ipari Kft. debreceni telephelye várja jelentkezését a következő pozícióra:

Feladatai:

  • Termelő berendezések működőképességének fenntartása, meghibásodás elhárítása, gépállás megszűntetése
  • A nem tervezett gépállások azonnali javítása, gépproblémák megszűntetése
  • A tervezett karbantartás során a hibák feltárása, azok javítása
  • A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése a termelésben és hibaazonosítás

Elvárásaink:

  • Géplakatos, szerszámkészítő vagy autószerelő végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt és vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata saját néven elmentve) várjuk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk pályázati anyagát az alábbi  e-mailcímre.

Szeretné velünk együtt mozgatni a világot?

Csatlakozzon hozzánk!

FAG Magyarország Ipari Kft.Link megjelenítése" target="_blank">

Személyügy

4031 Debrecen, Határ út 1/D.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő