www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ LAKATOS

  • A hirdetés 1285 napja lejárt

Magyarország piacvezető száraztészta előállítója a

Gyermelyi Zrt. Tésztagyára felvételt hirdet

munkakörbe.

Feladatok:

  • tésztagyári technológiához tartozó berendezések üzemzavar-elhárításainak elvégzése a tésztagyártás teljes területén;
  • alkatrész és gépelem javítások, ellenőrzések;
  • műszaki dokumentáció kezelése;
  • tervszerű, időszakos karbantartásokban való részvétel.

Elvárások:

  • minimum szakmunkás műszaki végzettség (mechatronika, gépész, lakatos);
  • mechatronikai technikus képesítés, illetőleg élelmiszeripari üzemben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • önálló, részletekre ügyelő és pontos munkavégzés;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • alkalmanként előforduló hétvégi munkavégzés vállalása;
  • egészségügyi alkalmasság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, órabér alapú fizetés;
  • béren kívüli juttatások (cafeteria);
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Jelentkezni lehet az önéletrajz és a végzettséget igazoló dokumentumok megküldésével az alábbi email címre, vagy a Gyermelyi Zrt. Munkaügyi osztály részére címzett levéllel (2821 Gyermely, Bajnai út 1.) 2014. január 6-ig.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő