www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ LAKATOS

  • A hirdetés 337 napja lejárt

MULTINACIONÁLIS ÉLELMISZERIPARI VÁLLALKOZÁS

munkatársakat keres

Feladatok:

  • élelmiszeripari berendezések karbantartása, javítása
  • működéshez kapcsolódó ellenőrzések elvégzése,
  • üzemelés, termelés közben felmerülő hibaelhárítás,
  • hegesztési feladatok ellátása,
  • napi (műszakonkénti) és egyéb, időszakos karbantartások elvégzése,

Elvárások:

  • géplakatos vagy egyéb gépészeti végzettség,
  • hegesztő végzettség (elsősorban AVI, Dissú, Ív),
  • saválló anyagok, tartályok hegesztésében való jártasság,
  • 2-3 év tapasztalat, stabil szakmai tudás,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előny jelent:

  • Targonca kezelői bizonyítvány (OKJ) és jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, biztos multinacionális cégháttér,
  • hosszú távra tervezett foglalkoztatás,
  • munkába járás támogatása,
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Vaja

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő