www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ LAKATOS

  • A hirdetés 465 napja lejárt

A győri székhelyű Rába Futómű Kft. (Link megjelenítése) – a világ egyik jelentős magyar döntési központú futómű- és futómű főegység gyártója – hosszú távú munkavégzésre elkötelezett, kiváló szaktudással rendelkező munkatársat keres a következő pozícióban:

Munkaidő: teljes munkaidő
Kezdési lehetőség: azonnal

Főbb feladatok:

  • gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
  • gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
  • cserealkatrészek javítása, felújítása
  • gépészeti üzemvitellel kapcsolatos feladatok ellátása
  • hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása
  • gépek, gépegységek, és a munkaterület tisztántartása
  • vezető gépészmérnök és szakmai vezető által kiadott egyéb feladatok ellátása
  • aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában

Elvárásaink:

  • szakirányú szakmai végzettség (géplakatos, gépész szakmunkás-képesítés)
  • több műszak vállalása
  • nyitottság az új ismeretekre
  • felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • minimum 1-2 éves gépkarbantartásban szerzett tapasztalat üzemi körülmények között

Munkavégzés helye:
Rába Futómű Kft. 9027 Győr, Martin u. 1.
Link megjelenítése

Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő