www.cvonline.hu

Karbantartó - INTS/9/91

  • A hirdetés 264 napja lejárt

Nyíregyházi multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

Ref.: INTS/9/91

Feladatok:

  • Megelőző karbantartások, tervezett javítások elvégzése, üzemzavarok elhárítása az termelő és szerszámgépeken
  • A tervezett javításokhoz szükséges anyagok összeírása, anyagigénylés elindítása a beszerzés felé.
  • A cég saját karbantartási programja által ütemezett javítások időben történő elvégzése.
  • A karbantartási program tartalmának követése, javaslattétel annak módosításaira, változtatásaira. (munkák, ütemezés)
  • A karbantartási munkák fejlesztése
  • Operátorok betanítása az általuk elvégezhető karbantartási munkákra (tisztítás, zsírozás, olajozás), munkájuk ellenőrzése
  • A gépjavítások felügyelése és igazolása
  • Az épületben jelzett hibák javítása
  • Az épületben karbantartást végző vállalkozók segítése, felügyelete, ellenőrzése.
  • Biztonsági- Minőségügyi- és Technológiai előírások betartása és betartatása.

Elvárások

  • Mechanikai/Elektrotechnikai műszerész vagy erősáramú villamosipari szakmai végzettség
  • Releváns (minimum 3-5 éves) karbantartói tapasztalat gyártó-termelő közegben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatszellem
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Karrierépítési lehetőség

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű