www.cvonline.hu

Karbantartó - INTS/9/47

  • A hirdetés 353 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó (INTS/9/47)

Mechanikus, hidraulikus, pneumatikus és elektromos részekkel ellátott komplex üzemi gépek   javítására, karbantartására valamint épület karbanatartási feladatokra

Feladatok

  • A komplex gépek hibáinak, zavarainak elhárítása
  • A gépek programjának javítása, felülírása, korrigálása
  • Tesztfuttatások végrehajtása, megfelelő dokumentáció elkészítése
  • Gépkezelők betanítása
  • Karbantartási munkálatok végrehajtása karbantartási terv és igény szerint
  • Kiterjedt javítások, átépítések megtervezése és végrehajtása a releváns részlegekkel együttműködve
  • Pótalkatrészek, segédberendezések legyártása rajz vagy minta alapján
  • Épületkarbantartás, rendszerfelügyelet

Elvárások

  • Mechanikai/Elektrotechnikai műszerész vagy erősáramú villamosipari szakmai végzettség
  • Releváns (minimum 3-5 éves) karbantartói tapasztalat gyártó-termelő közegben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatszellem
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Karrierépítési lehetőség

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű