www.cvonline.hu

Karbantartó gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.10.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világ szinten előkelő piaci helyet elfoglaló erőművi beszállítóként működő partnerünk folyamatos bővülésének köszönhetően KARBANTARTÓ GYAKORNOKOT keres!

Pozíció leírása / Job description

- Leltárfelvétel egy 10 m2-es üzemcsarnok összes munkaállomásán Berlinben
- Karbantartási anyagok leltárja Berlinben
- Karbantartási tervek fordításában, kidolgozásában való részvétel
- Az emelő eszközök, daruk leltározása a teljes gyártáson Berlinben
- Fordítási feladatok németről magyarra

Elvárások / Requirements

- Folyamatban lévő vagy frissen befejezett felsőfokú tanulmányok
- Aktív német nyelvtudás
- Stabil felhasználói MS Office ismeretek
- Marketing-kommunikációs affinitás
- Önállóság
- Megbízhatóság
- Kreativitás

Amit kínálunk / Offer

- Heti 25 órás munkavégzés
- 6 hónapos határozott idejű gyakornoki szerződés
- Kiutazás: hetente 2-4 nap Berlinben, vagy összefüggően 2-3 hét (leltár miatt)
- Gyakornoki juttatási csomag + cafeteria
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony nem elvárás!!

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -