www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ / GONDNOK

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

Az OREX Óra – Ékszer Kereskedőház Zrt. és az OREX –Zálog Záloghitelező Zrt.

az ékszer és óraforgalmazásában, valamint a zálog tevékenységi területén együttesen Magyarország piacvezető  vállalata.

Fontosnak tartjuk az igényesen kialakított üzlethálózatunk arculatának és állapotának folyamatos fenntartását.

A karbantartás területére új munkatársat keresünk,

„KARBANTARTÓ/ GONDNOK”

pozícióba.

Az új kolléga feladatai:

  • Országos hálózatunkban az ingatlanokkal kapcsolatos karbantartási feladatok ellátása, utasítás alapján
  • az ingatlanokkal kapcsolatos műszaki hibák feltárása
  • TMK tevékenység ellátása

Elvárásaink:

  • villanyszerelői végzettség megléte elengedhetetlen,
  • épület-karbantartásban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó problémamegoldó képesség, agilis, nagyfokú mobilitás
  • önálló munkavégzés
  • feddhetetlen előéletű
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok egy stabil munkahelyi környezetben
  • korrekt fizetés
  • Cafeteria
Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő