www.cvonline.hu

Karbantartó géplakatos

  • A hirdetés 858 napja lejárt

A Linamar Hungary Nyrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary NyRt. legfiatalabb gyáregysége a PPM
Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Békéscsabai (PPM divízió) és Orosházi (LPD divízió) telephelyünkre, az
alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Forgácsoló gépek mechanikus javítása, karbantartása
  • Üzemi berendezések rendelkezésre állásának biztosítása

Elvárásaink:

  • Géplakatos végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő