www.cvonline.hu

Karbantartó géplakatos

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Orosháza, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelő gépek mechanikus meghibásodásainak elhárítása
  • Az ütemezett karbantartási tervben előírt feladatok elvégzése
  • Karbantartáshoz szükséges anyag és eszközigény felmérése és összeállítása

Elvárásaink:

  • Géplakatos végzettség
  • Előny: Hidraulika, pneumatika ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő