www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ GÉPLAKATOS

  • Frissítve 25 napja

Az SFL technologies Kft. munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • alapvető feladata a termelő gépek mechanikus javítása, karbantartása; az üzemi berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • megelőző karbantartási (TMK) feladatok elvégzése
  • a munkakörhöz tartozó dokumentumok elkészítése, illetve elkészítésében való közreműködés (karbantartási jegyzőkönyv, éves terv)
  • anyag-, alkatrészszükségletről a karbantartási vezető tájékoztatása

Elvárások:

  • középfokú gépész végzettség (előny a gépszerelő és –karbantartó vagy géplakatos szakmai végzettség)
  • min. 5 éves gyakorlat termelő berendezések karbantartásában
  • forgácsoló gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • pontosság és precizitás a munkavégzés során, csapatmunka
  • nagyfokú munkabírás, jó állóképesség
  • gyors, hatékony munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes kereseti lehetőség
  • fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • bérezés megegyezés szerint
  • munkába járás térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Vép
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vas