www.cvonline.hu

Karbantartó géplakatos LPD

  • Az állásajánlat lejárt.

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelő gépek mechanikus meghibásodásainak elhárítása
  • Az ütemezett karbantartási tervben előírt feladatok elvégzése
  • Karbantartáshoz szükséges anyag és eszközigény felmérése és összeállítása

Elvárásaink:

  • Géplakatos végzettség
  • Előny: Hidraulika, pneumatika ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békés